مهناز افشار در کنار ابی و آرش لباف

مهناز افشار در کنار ابی و آرش

مهناز افشار که پیش  از این با توتیت های جنجالی خود حواشی زیاد را رقم زده بود ،  به تازگی در برنامه ایرانز گات تلنت که متعلق به شبکه ام بی سی پرشیا هست به عنوان داور حضور یافته است. نکته ماجرا این است که در این برنامه ابراهیم حامدی (ابی) و آرش لباف و یک مجری ایرانی _ آمریکایی حضور دارد .

انتشار یک ویدیو از پشت صحنه این برنامه با حضور داوران ایرانی آمریکایی و حضوربا حجاب  مهناز افشار بازیگر تئاتر و سینمای ایران بار دیگر حاشیه های جدیدی را بوجود آورده که آیا بعد از این برنامه هنوز راه برگشتی برای حضور مهناز افشار در سینما و تئاتر ایران وجود دارد ؟

مسئولان امر با اما و اگر به این سوال پاسخ داده اند و تصمیم نهایی را به آینده واگذار کرده اند . و در مجموع گفته اند که هنوز فضا برای برگشت این بازیگر  فراهم است .

از دیگر داورانی که قرار بود در این مسابقه حضور داشته باشند نام گلشیفته فراهانی بود و حالا مهناز افشار در این مسابقه حضور دارد . باید دید مهناز افشار آخر و عاقبت این داستان را به کجا می رساند و آیا راهی برای بازگشت به ایران و حضور در سینما و تئاتر داخل کشور را برای خود باز می گذار د یا نه ؟!!!

ام‌بی‌سی پرشیا که مدتی تعطیل شده بود و اکنون مجدداً با تزریق سرمایه بیشتر در حال تولید یک مجموعه برنامه است، متعلق به ولید بن ابراهیم الابراهیم است که در طرح ضدفساد بن سلمان دستگیر شده بود و بنا بر گزارش‌هایی در باج‌گیری که در جریان این دستگیری‌ها صورت پذیرفت، مالک این شبکه ۶۰ درصد از سهم آن را به خاندان سلطنتی واگذار کرد. برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد که این شبکه در حال تولید مجموعه‌ای از تولیدات سرگرمی به سبک شبکه منوتو با بودجه بیشتر است و این برنامه نیز در همین راستا تولید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.