کنسرت محمد معتمدی با کنایه های بنزینی و اینترنتی

14

کنسرت حالا که می روی با تهیه کنندگی شرکت « مأوا » و صدای محمد معتمدی و آهنگسازی فریدسعادتمند و رهبری ارکستر محمدرضا عقیلی در سالن وزارت کشور بروی صحنه رفت .

کنسرت «حالا که می روی در هشت قطعه اجرا و تنظیم شده است . آلبوم حالا که می روی با آهگسازی فرید سعادتمند و اشعار محمد مهدی سیار حال و هوایی عاشقانه دارد .

محمد معتمدی در ابتدای این کنسرت گفت:
بسیار خوشحالیم که بعد از یک سال موفق شدیم آلبوم «حالا که می‌روی» را روی صحنه ببریم که این کنسرت به نوعی اولین اجرای زنده آلبومی است که خوشبختانه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفت. به هر حال در شرایطی که این روزها کار با اینترنت بسیار سخت بود و شرایط اطلاع رسانی را برای ما دشوار کرد اما بسیار خرسندیم که شاهد حضور پرشور شما تماشاگران عزیز در این تالار هستیم. من در نوبت اول کنسرت هم گفتم که بنده هنوز در باک اتومبیلم از بنزین ۱۰۰۰ تومانی چیزی باقی مانده بود که خودم را به اجرا رساندم اما قطعاً بسیاری از شما امشب با باک ۳۰۰۰ تومانی این چنین با انرژی در تالار وزارت کشور حضور پیدا کردید، که این برای من بسیار ارزشمند است!

این خواننده در ادامه  در رابطه با اختلالات اخیر در اینترنت گفت:

در ایام قدیم که اینترنت وصل بود ما به واسطه فضای مجازی و آشنایی با یک دوست عزیز، فردی را پیدا کردیم که در اتوبان امام رضا(ع) در شرایط بسیار بد و غم‌انگیزی زندگی می‌کرد. او در محله‌ای زندگی می‌کرد که نامش بر خلاف مکانش «غنی آباد» بود و من از همان زمان بود که تصمیم گرفتم در آینده که اینترنت وصل شد قراری با شما بگذاریم که در حمایت از بچه‌های بی‌سرپرست و بد سرپرست کارهایی را انجام دهیم. که از آن جمله می‌توان به راه‌اندازی یک کارگاه بسته بندی حبوبات و مواردی از این دست اشاره کرد که بتوان در این چارچوب هزینه تحصیل این عزیزان نیز تامین شود.

معتمدی تصریح کرد: عمرها کوتاه است پس ما باید قدر هم میهنان خود را بدانیم. متاسفانه خیلی‌ها در مرز پرگوهر ایران حالشان خوب نیست و دچار گرفتاری هستند، پس اگر همت کنیم قطعا هم برای قبل از مرگ و هم بعد از مرگ می‌توانیم با وجدانی آسوده شرایط مطلوب‌تری را فراهم کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.