مخاطبان فرا مرزی همایون شجریان و محسن چاووشی

49

مخاطبان فرا مرزی همایون شجریان ، محسن چاووشی ، محسن یگانه و ایوان بند رکورد های باور نکردنی را در یوتوب رقم زدند.

محسن چاوشی با خواند آهنگی برای فیلم سینمایی ” سنتوری ” هم اکنون به یک و نیم میلیون بازدید در یوتب رسیده است .

همچنین آهنگ ” سنگ صبور ” که مربوط به فیلم ” علی سنتوری می شود با نزدیک به ۷ میلیون بازدید در یوتوب جز پر باز دید ترین کلیپ های خوانندگان ایرانی است . که مخاطبان زیادی را از کشورهای مختلف جذب خود کرده است .

محسن چاووشی

از آن طرف همایون شجریان نیز آهنگ های محبوبی را برای فیلم های سینمایی خوانده . از محبوب ترین این آهنگ ها “رگ خواب ” و ” آرایش غلیظ ” است .

اما با کمال تعجب این دو آهنگ هیچ جایی در بازدید های میلیونی یوتوب ندارد اما از آن طرف آهنگ ” هوای گریه ” با نزدیک به ۲ میلیون بازدید و آهنگ محبوب ” چرا رفتی ” با کلیپ متفاوت خود که با حصور هنرمندانی همچون ” نوید محمدزاده ، باران کوثری و سحر دولتشاهی ” توانست جایگاه خوبی را بین مخاطبان خود پیدا کند .
ویدیو “چرا رفتی ” با زیر نویس عربی توانست بیشترین بازدید را در یوتوب از آن خود کند .

در پایین این کلیپ نظرات متفاوتی از کشورهای عرب زبان از جمله “عراق، یمن ، الجزایر و مغرب ” به چشم می خورد .

همایون شجریان
همایون شجریان

یکی دیگر از ویدیو های پر بازدید در یوتوب را یک گروه تازه کار به نام ایوان بند به خود اختصاص داده که با تک آهنگ “عالیجناب عشق ” به شهرت رسیدند .

در کمال تعجب می توان دید که ویدیو این گروه با ۲۲ میلیون بازدید از کشورهای مختلف توانسته محبوبیت خود را بین مخاطبان خارجی زبان پیدا کند .

ایوان بند
ایوان بند

محسن یگانه هنوز در صدر!

پر بازدیدترین ویدیو خوانندگان ایرانی هنوز متعلق به محسن یگانه است این تک آهنگ ” بهت قول میدم ”   توانست با ۷۵ میلیون بازدید در صدر قرار بگیرد . این ویدیو توانست  مخطبانی را از سراسر دنیا ، به خود جذب کند (ترکیه، کویت، مراکش، آمریکا، افغانستان، تاجیکستان، عراق، بلغارستان و مالدیو…)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.